Hakkimizda

Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme konularında uzman rehberlik hizmetleri veren firmamız Diyetisyen Merve Şensoy Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Birçok insan hayatının belli dönemlerinde kilo problemleri ile savaşmak zorunda olabilir. Bu durum hem kilo alma, hem de kilo verme süreçleri için de geçerlidir. Biz içinde bulunduğumuz Mersin danışmanlık sektöründe profesyonel hizmetler sunarak danışmanlarımıza kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz, tüm kilo ve beden problemleri için verimli, kişiye özel ve aynı zamanda uygulanabilir rutinler oluşturmaktadır. Çok yönlülük ve esneklik ilkeleri ışığında her ihtiyaca hitap etmeyi hedefleyen ekibimiz, alanında örnek oluşturacak kaliteli süreçlere imza atmaktadır. Bizi tercih eden tüm danışanlarımıza ayrı bir itina ve ilgi sergileyerek süreci oldukça bireysel hale getirmekteyiz.

Diyetisyenlik ve sağlıklı yaşam hizmetleri kapsamında sizlere beslenme danışmanlığı, bölgesel zayıflama, kilo kontrolü ve online danışmanlık hizmetleri gibi oldukça çeşitli hizmetler sunmaktayız. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz bu hizmetlerden her birine işletmemizden kolayca ulaşarak yalnızca sizlere özel olarak organize edilmiş programların keyfini çıkarabilirsiniz.

Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize verimli, gözle görülür ve kaliteli bir danışmanlık süreci sunmak bizim için oldukça değerlidir. Bu doğrultuda hizmet kapasitesini sürekli genişletmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sizler de almak istediğiniz tüm diyetisyen hizmetleri için ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.